Co dělám

Provádím životní rovnováhou. Krotím negativní myšlení. Ladím pozitivní emoce.
Každý člověk, v každé fázi svého života může mít nějaký blok, který je těžké překonat. Ať už je to v běžném životě, nebo v podnikání. A pár takových bloků jsem dokázal překonat s mnoha lidmi ale i sám.  Více o mém příběhu zde..Chci zjistit více..                                                        Stále na něco čekáme ale ono to nepřichází. Rádi bychom byli šťastnější a spokojenější ale ono se nic neděje.
Pojďte se vydat směrem ke spokojenosti a nebuďte čekatelé!Čekatel, člověk který stále na něco čeká ale ono to nepřichází.
Komunikace s nevědomou myslí– (psychosomatické potíže, chronické bolesti, vztahové záležitosti, zacyklenost, nastavení záměru)
NLP Koučink- (budování žádoucích vzorců chování, překonání bariér, modelování žádoucích pocitů a emocí, provedení k pozitivní budoucnosti)
Efektivní relaxace a meditace- (účinné metody k odstranění stresu, napětí a nepříjemných pocitů, uvolnění, sebejistota)
Každá Bytost je jedinečná a přemýšlí svyým jedinečným způsobem
KOUČINK SE ZAMĚŘUJE NA POZITIVNÍ BUDOUCNOST, NEHLEDÁ PŘÍČINY V MINULOSTI A CÍLÍ NA JEJICH KONSTRUKTIVNÍ ŘEŠENÍ.
V současné době neexistuje jednotná definice koučinku. Koučink můžeme samostatně definovat ve třech rovinách – jako metodiku (metodu), filosofii a profesi.
Podstatu metodiky koučinku pravděpodobně nejlépe vystihuje její obsah zaměřující svou pozornost na odstranění bariér, plné využití potenciálu člověka vedoucí k jeho zlepšení ve stanovených oblastech života. Používám různé nástroje jako je třeba Vizualizace cíle, Afirmace, velmi účinné nástroje pro změnu nežádoucích podvědomích vzorců a tvorbu vlastí reality NLP NEW CODE NLP, N-KROKOVÉ PŘERÁMCOVÍNÍ a mnohé jiné.
JAK  TO PROBÍHÁ A JAKÁ JE MOJE ROLE:
Krok 1                                                                                                                                                   Kontaktujete mě a následně vám zavolám, abych se doptal, jak dané téma vnímáte, co o de mne očekáváte a jaký přístup k Vám mám zvolit. Následně zjistíme, v čem to pro vás bude užitečné a vyhodnotíme objednávku přesně podle Vašich potřeb. Kontakt naleznete.. zde.. 
Krok 2                                                                                                                                                     Domluvíme si termín setkání,  na něm si upřesníme cíl setkání a následně se dáme do procesu. Nebudu Vám radit, hodnotit Vás, ani Vám nic podsouvat. Budu se ptát a používat různé metody tak, abyste si na své řešení přišli sami, protože věřím, že jste nejlepšími odborníky na sebe sama. Někdy si ovšem řešení neuvědomujeme, proto Vás k němu rád doprovodím a budu oporou.
Krok 3                                                                                                                                                                             Po cestě postupně odložíte vše co vám neprospívá, dáte se do pohody, nastolíte vnitřní rovnováhu. U rozcestí s nápisem “A CO DÁL?“ si ujasníte jednotlivé kroky kam směřovat. Naučíte se efektivně pracovat s časem. Posílíte víru v sebe a v to co konáte. Naladíte v sobě příjemné emoce a naučíte se s nimi pracovat. To bude mít ohromný vliv na celý váš život a vaše okolí. Výsledkem tohoto procesu je RADOST ZE ŽIVOTA tady a teď a vaše cesty si budete moci volit vy samy 🙂

                                                                                                                                           

“Koučinkové sezení s Františkem je pro mě vždy velmi příjemně strávený a kvalitně investovaný čas. Z vlastní zkušenosti mohu říci, že jeho způsob vedení (metody) mají daleko větší přesah než člověk očekává v rámci jedné schůzky. Díky práci s ním jsem dokázala vyřešit různorodé životní i vztahové situace. Těším se na další výzvy, které zdoláme 
Kateřina Kunešová, Třebíč
Chcete si přečíst více referencí? … zde..

                                                                                                                                             

JAKÉ JSOU MÉ CENY ZJISTÍTE ZDE... KOLIK TO STOJÍ?..
Kouč Neradí, nehodností,nepodsouvá